ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI Z DRONA
Zdjęcia z drona są ciekawym sposobem na wyróżnienie oferty oraz na przedstawienie cech nieruchomości, których nie są w stanie ukazać nawet najlepsze zdjęcia zrobione z powierzchni. Fotografie te powoli stają się standardem, które wyróżnia nowoczesnych pośredników i ponadprzeciętne biura nieruchomości.
Zdjęcia z powietrza pozwalają ukazać kształt nieruchomości, jej powierzchnię, sąsiedztwo, oraz zabudowę i nasadzenia które się na niej znajdują. Jest to szczególnie istotne przy sprzedaży niezabudowanych działek, domów, rezydencji oraz terenów inwestycyjnych. Każda oferta wzbogacona o fotografię z powietrza zyskuje na atrakcyjności.
Zdjęcia z drona stanowią wartość dodaną ogłoszenia - stosunkowo niewielkim kosztem można ukazać nieruchomość w bardziej interesującym świetle, wyróżnić ogłoszenie spośród setek innych, stanowią także ciekawe uzupełnienie lub alternatywę dla zwykłych map z Google lub Geoportalu.

Zdjęcia wykonuję na nowoczesnym sprzęcie renomowanej marki DJI, posiadam uprawnienia do wykonywania lotów komercyjnych UAV VLOS oraz aktualne ubezpieczenie OC.
Chętnie podejmę współpracę zarówno z klientem indywidualnym jak i  pośrednikami w obrocie nieruchomości.

Cena uzależniona jest od rodzaju nieruchomości i jej lokalizacji, minimalna cena za wylot trwający
20 min to 300 zł brutto, w tym czasie jestem w stanie wykonać kilkadziesiąt zdjęć.