WIRTUALNE SPACERY
Od 2017 roku wykonałem kilkaset wirtualnych spacerów, obejmowały one zarówno małe kawalerki, działki, domy, siedliska rolne, kilkusetmetrowe rezydencje, kilkuhektarowe nieruchomości przemysłowe a nawet blok mieszkalny. Wirtualny spacer w każdym przypadku był warty swojej ceny ponieważ tworzył wartość dodaną do ogłoszenia. Jest to nowoczesna forma prezentacji i rodzaj inwestycji w ogłoszenie, która zapewni:
⫸ selekcję – Twoja nieruchomość nie będzie już wielokrotnie odwiedzana przez nieznane, przypadkowe osoby. Twoją nieruchomość obejrzą już tylko ci, którzy wcześniej zapoznali się z nią poprzez wirtualny spacer. Nierzadko są to osoby już zdecydowane do zakupu
⫸ oszczędność – selekcja klientów zainteresowanych od niezdecydowanych ograniczy liczbę nieproduktywnych prezentacji nieruchomości, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz ograniczyć koszty (dojazdu, alternatywnego zysku, ryzyko)
⫸ wydajność - selekcja klientów i oszczędność czasu przyczyni się do większej efektywności - będziesz mógł poświęcić ten czas na inne czynności 
⫸ immersję - zdjęcia sferyczne pozwalają "poczuć" nieruchomość, a dołączane plany ułatwiają orientację w przestrzeni, dzięki temu oglądający ma uczucie że jest fizycznie na nieruchomości - zwłaszcza gdy korzysta z trybu VR
⫸ prestiż - jako pośrednik wyróżnisz się spośród konkurencji, pokażesz klientowi, że inwestujesz w jego ofertę, a jako sprzedający wyróżnisz swoje ogłoszenie spośród setek innych - tylko ok 1,5% ogłoszeń jest wzbogaconych o tą formę prezentacji
⫸ bezpieczeństwo – przy fizycznym pokazywaniu nieruchomości często nie wiemy kim jest oglądający oraz jakie ma faktyczne zamiary, w przypadku wirtualnego spaceru dane lokalizacyjne nieruchomości nie są publikowane, dlatego przypadkowa osoba nie pozna jej położenia. Istnieje także możliwość ograniczenia dostępu do wirtualnej wizyty dla osób, które podały wcześniej podstawowe dane kontaktowe, co maksymalnie zwiększa poziom bezpieczeństwa. 
Cena wykonania wirtualnego spaceru jest uzależniona od wielkości nieruchomości, liczby pomieszczeń, liczby zdjęć sferycznych do wykonania oraz odległości od Lublina. Minimalne stawki kształtują się następująco:

⫸ kawalerka - 250 zł brutto
⫸ mieszkanie 3 pokojowe - 350 zł brutto
⫸ działka niezabudowana do 10 ar - 250 zł brutto
⫸ dom parterowy + działka - 600 zł brutto

Wirtualny spacer wzbogacany jest o plany ułatwiające orientację - w przypadku mieszkań wliczony jest już w cenę, w pozostałych przypadkach + 10% do ceny.

Płatność jest jednorazowa i obejmuje sporządzenie wirtualnego spaceru i publikację przez 1 rok.

Gwarantuje szybkie wykonanie usługi - w większości przypadków wirtualny spacer dostępny jest już tego samego dnia.

Korzystam z nowoczesnego aparatu dedykowanego do tworzenia wirtualnych spacerów oraz łatwego w obsłudze oprogramowania, które zapewnia wygodne "zwiedzanie" oraz intuicyjną obsługę, bez zniekształceń obrazu (efektu rybiego oka).

Podejmę współpracę zarówno z klientem indywidualnym jak i z biurem nieruchomości.